#1 2333168 22 Lut 2006 10:40 Killer1984 Killer1984 Poziom 12 Posty: 145 Ocena: 8 Autor tematu Post #1 2333168 22 Lut 2006 10:40 Witam! mam pytanie... czy na Celeronie 2600 jest mozliwosc odblokowania mnoznika?
Pomocny post #2 2333221 22 Lut 2006 10:57 Hyde911 Hyde911 Poziom 24 Posty: 752 Pomógł: 57 Ocena: 18 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 2333221 22 Lut 2006 10:57 nie ma