Witam wszystkich.
Mam problem z tym telefonem. Od jakiegoś czasu mikrofon wymagał postukania dla poprawnej pracy telefonem o cos twardego. Uznałem , że to uskodzony mikrofon i postanowiłem go wymienić. Nowy nie zadziałał wcale. I tu z rozpędu popełniłem prawdopodobnie duży błąd. Przylutowałem końcówki mikrofonu, właściwie gniazda mikrofonu do płyty. Zanikły nawet szumy przy próbach nagrywania. Wszystko działa dobrze po podłączeniu słuchawek, stąd moja nadzieja na samodzielną naprawę . Jeśli ktos miałby rozrysowane połączenia mikrofon - płyta-połączenie z zestawem HF, lub mogł naprowadzić mnie na jakikolwiek trop, będę ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
Mirekk
Mam problem z tym telefonem. Od jakiegoś czasu mikrofon wymagał postukania dla poprawnej pracy telefonem o cos twardego. Uznałem , że to uskodzony mikrofon i postanowiłem go wymienić. Nowy nie zadziałał wcale. I tu z rozpędu popełniłem prawdopodobnie duży błąd. Przylutowałem końcówki mikrofonu, właściwie gniazda mikrofonu do płyty. Zanikły nawet szumy przy próbach nagrywania. Wszystko działa dobrze po podłączeniu słuchawek, stąd moja nadzieja na samodzielną naprawę . Jeśli ktos miałby rozrysowane połączenia mikrofon - płyta-połączenie z zestawem HF, lub mogł naprowadzić mnie na jakikolwiek trop, będę ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
Mirekk