Witam
czy da się jakoś uniknąć wymiany bębna,
tzn. jest on przewidziany na 30 tyś i po przekroczeniu sie blokuje,
czy są w niej może jakieś liczniki które można wykasować,
czy jest może jakiś chip w kasecie,
bo skąd maszyna wie że włożony został nowy,
tak samo jest przy tonerze
pozdrawiam
czy da się jakoś uniknąć wymiany bębna,
tzn. jest on przewidziany na 30 tyś i po przekroczeniu sie blokuje,
czy są w niej może jakieś liczniki które można wykasować,
czy jest może jakiś chip w kasecie,
bo skąd maszyna wie że włożony został nowy,
tak samo jest przy tonerze
pozdrawiam