Witam. Wiec wygląda to w ten sposób, przy kopiowaniu miga mi kontrolka z bębnem, wlutowałem bezpiecznik a maszyna nie chce mi go przepalić jak można to obejść. Dodam ze bezpiecznik jest taki jak, powinien czyli (160 mA) obiło mi się o uszy ze na płycie głównej można zewrzeć jakieś kable i będzie Ok, ale nie wiem które a nie chcial bym uszkodzić tego zabytku. pilnie prosze o pomoc !!!