Witam. Mam problem z agp na mojej płycie. Gdy ustawie ją w biosie jako 4x przy uruchomieniu windy(XP) pasek postępu ładowania jest jakiś rozjechany a potem wyłacza mi się monitor. Sprawdzałem na dwóch kartach grafiki : geforce 2 mx 200 32mb i geforce 2 mx 400 64 mb na obu powtarza się to samo. Do płyty głównej zainstalowałem drivery do obsługi agp, ze strony producenta.Bios płyty jest najnowszy z dostępnych. Wg everesta moja płyta obsługuje agp 2x 4x 8x, a obie karty agp 2x 4x. Co zrobić żeby moje karty chodziły na agp 4x, a nie tylko na 2x, i czego to moze być wina ? Osobiście wykluczam zasilacz bo to nówka sztuka modecom 350 W atx 2.0 PFC. Płyta główna jest na gwarancji do kwietnia. Mam nadzieje ze opisałem problem w miare przejrzyście, proszę o rady.