Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MOTOROLA E-365 soft i wgrywanie dzwonków większych niż 46kb

piotrek power 22 Lut 2006 19:53 6240 13
  • #1 22 Lut 2006 19:53
    piotrek power
    Poziom 27  

Witam.

Przeglądnołem prawie wszystkie posty na temat tej Motoroli na tym forum.

Pisałem post ale nie było odpowiedzi więc wykasowałem.
    Napiszę tylko w skrócie jakią miałem przygodę, mianowicie; wgrywałem soft MotTollem (main, flex, lang) i telefon się włączył było wszystko OK, ale później namieszałem coś z SIMLOCKIEM i załęczyły się problemy, telefon się nie włączał, wieszał się przy starcie, wgrywałem od nowa to samo oprogramowanie (2.1.16.SE) i ciągle telefon mi się nie chciał włączyć, dopiero gdy zdecydowałęm wgrać starszy soft (2.1.15 SE_04) i zafajkować (main, flex, lang, reso, eprom) telefon się włączył i jak narazie działa.

Uzyskany efekt jest dobry ale nie bardzo dobry, telefon chodzi podobnie niż na starym opryginalnym oprogramowaniu, jest spowolnienie przy pisaniu smsów ale jest lepiej, nie wiem jeszcze jak telefon się zachowa przy zapełnionej pamięci i dużej ilości smsów w skrzynce odbiorczej.
    Kilka dzownków nie działa, coś tak piknie i cisza, takich dzownków jest 6-7 i nie można ich skasować, są standardowe w tym nowym oprogramowaniu. Ale to nie problem :)

Ten najnowszy soft 2.1.16.SE - trochę inaczej wyglądał niż ten 2.1.15.SE_04, niestety nie zdążyłem go przetestować i nie wiem czy działał lepiej niż ten który obecnie mam 2.1.15.SE_04. Gdyby ktoś wiedział czy jest jakaś różnica między tymi softami to proszę o opinię.

Mam pytanie:
    Czy jest możliwość, przesyłania na telefon dzwonków innych niż *.mid i większych niż 46kb ??

Pozdrawiam
    Dziękuję za porady

0 13
  • #3 23 Lut 2006 16:15
    piotrek power
    Poziom 27  

Byłem na tej stronce, dzięki niej wgrałem soft, ale tam nic nie ma oprzesyłaniu na telefon dzwonków większych niż 46 kb, i jak przesyłać w formacie: wav, też nie ma, obecnie mam program E365 USB-Handset Manager

0
  • Pomocny post
    #4 23 Lut 2006 19:57
    djn
    Poziom 25  

Przeczytaj dokładnie dział "Komunikacja z PC" a w dziale "Download" masz patche do Handset Managera...
    Najlepiej poczytaj dokładnie całą stronę

0
  • #5 23 Lut 2006 21:41
    piotrek power
    Poziom 27  

Dzięki za nakierowanie, ale ten path coś nie chce działać, włączam program później uruchamia tego patha i dalej jak chce wgrać dzwonek ponad 46 kb wyskakuje żeplik zajmuje np. 57 kb a dopuszczalne jest 46 kb.

0
  • #6 24 Lut 2006 08:02
    piotrek power
    Poziom 27  

Chyba nic się nie da z tym zrobić, poprostu nie da się wgrywać dzwonków ponad 46 kb do tej Motoroli ani też innych plików oprócz midi.

0
  • #7 24 Lut 2006 09:02
    john1234
    Poziom 21  

Da sie wgrac.Jezeli mie probowales to zrob to programem Motorola Mobile Phone Tools,jest tam malody studio poprzez ktore mozesz wgrywac dzwonki mp3 i inne w calosci lub je przycinac .

0
  • #8 24 Lut 2006 09:31
    djn
    Poziom 25  

masz wyraźny komunikat przecież, podaję luźne tłumaczenie, może pomoże Ci zrozumieć co żle robisz:
    "Nie można spatchować, być może już spatchowane lub nie ta wersja programu"

W/g mnie masz inną wersję Handset Managera, a pozatym patcha instalujesz na stałe, czyli uruchamiasz tylko raz...

A tak przy okazji, to opisz swój problemik tam na forum być może ktoś będzie coś wiedział:)bo nie mam teraz nawet takiej motki,żeby sprawdzić w którym miejscu robisz coś nie tak:)

0
  • #9 24 Lut 2006 20:45
    piotrek power
    Poziom 27  

john1234 napisał:
    Da sie wgrac.Jezeli mie probowales to zrob to programem Motorola Mobile Phone Tools,jest tam malody studio poprzez ktore mozesz wgrywac dzwonki mp3 i inne w calosci lub je przycinac .

Mobile Phone Tools.
    Tego programu nie mogę nigdzie znaleźć aby go ściągnąć, a pozatym prawdopodbnie nie współpracuje on Mototolą E365.

djn napisał:
    A tak przy okazji, to opisz swój problemik tam na forum być może ktoś będzie coś wiedział:)bo nie mam teraz nawet takiej motki,żeby sprawdzić w którym miejscu robisz coś nie tak:) .

No, mam z tym problem gdyż na stronce - http://www.motorola-e365.prv.pl/ - forum się w ogóle nie załaduje, a na - http://mote365.ovh.org/soft.htm - nie mogę się zarejestrować, ponieważ przy rejestracji wymagane jest przepisanie takiego kodu, u mnie niestety on się nie wyświetla :( pokazują się tylko krzyżyki zamiast kodu i zarejestrowanie się jest niemożliwe.

0
  • #10 24 Lut 2006 21:10
    djn
    Poziom 25  

ten pierwszy adres wydaje sie nieaktualizowany juz, widocznie autor zmienil telefon:)
    ale na drugim mozna sie rejestrowac normalnie, wiec podaj maila to Cie zarejestruje a mail potrzebny bo trzeba aktywowac konto i pozniej zrobisz to sam...

0
  • #11 24 Lut 2006 21:36
    john1234
    Poziom 21  

http://motorevolution.prv.pl/ tutaj jest dzialajcy link bez zadnej rejestracji MTP wspolpracuje z motorolami w serii E.Jest tam wersja 3.0 po zainstalowaniu programu wejdz w menu programu setup>live updatei zaktuakizuje sie do wersji 4.04 jest to najnowsza wersja tego programu

0
  • #12 25 Lut 2006 13:59
    piotrek power
    Poziom 27  

djn napisał:
    ten pierwszy adres wydaje sie nieaktualizowany juz, widocznie autor zmienil telefon:)
    ale na drugim mozna sie rejestrowac normalnie, wiec podaj maila to Cie zarejestruje a mail potrzebny bo trzeba aktywowac konto i pozniej zrobisz to sam...

Witaj.
    Mój e-mail to: piotrek_150(malpa)interia.pl

Z góry dziękuję.

john1234 napisał:
    http://motorevolution.prv.pl/ tutaj jest dzialajcy link bez zadnej rejestracji MTP wspolpracuje z motorolami w serii E.Jest tam wersja 3.0 po zainstalowaniu programu wejdz w menu programu setup>live updatei zaktuakizuje sie do wersji 4.04 jest to najnowsza wersja tego programu

No zainstalowałem ten program, ale chyba nie współpracuje on z Motorolą E365, może faktycznie współpracuje z Motorolami serii E.x.x.x ale z tymi nowymi modelami.

Wracając do problemu to - jak go uruchomiłem pierwszy raz to nie znajdował się on tam gdzie program, wersje programu i patha są zgodne.

0
  • #13 25 Lut 2006 17:43
    djn
    Poziom 25  

Twoje konto zostało utworzone. To Forum jednakże wymaga aktywacji kont, poprzez podanie klucza aktywującego, który otrzymasz w specjalnej wiadomości email. W niej też znajdziesz dalsze instrukcje postępowania.

a login i haslo wysylam na maila

0
  • #14 25 Lut 2006 20:06
    piotrek power
    Poziom 27  

Dzięki, konto już aktywowałem.

0