Witam planuje zaku używanej drukarki laserowej. Bo dość mam nie drukujących atramentuwek zatkanych dysz i zasychających. Przeglądałem na allegro drukarki i raczej chodzi mi o HP. Tylko tam są różne modele II/III/4 5/6 1xxx. Zastanawiam nie nad zakuem 4 za jakieś 120zł lub 5 za 170zł. Kto może coś poradzić odnośnie tych drukarek. Czy to sie nadaje do użytku czy mogą być problemy. Oraz czy warto. Być może lepiej kupić atramentówkie Epsona. I najważniejsza rzecz na ile w praktyce wystarcza toner i czy tnery po regeneracji nadają sie do użytku.