logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Praca na zwyżce. Interpretacja przepisów. Praca na wysokości.

lisos 23 Lut 2006 20:08 5826 3
REKLAMA
  • #1 2339412
    lisos
    Poziom 22  
    Posty: 791
    Pomógł: 21
    Ocena: 98
    czy praca na zwyżce zaliczana jest do prac na wysokości, chodzi mi o interpretacje przepisów, które mówią w jednym punkcie, że praca w miejscu ograniczonym barierkami do (chyba 1,1 m)nie zalicza sie do prac na wysokosci, a kosz zwyżki te wymagania spełnia
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2339870
    zdzisiek1
    Poziom 16  
    Posty: 143
    Pomógł: 14
    Ocena: 17
    Witam!
    Z pracami na wysokości jest tak :od 1 m powyżej powierzchnii,albo poziomu niwelacyjnego(od ziemi),każda praca jest traktowana jako"na wysokości",w podnośniku PMH każda praca jest na wysokości,tylko nie obowiązuje dodatkowa linka asekuracyjna ponieważ dodatkowym zabezp. jest,są barierki.
  • REKLAMA
  • #3 2377462
    AndM
    Poziom 17  
    Posty: 327
    Pomógł: 3
    Ocena: 92
    Barierki muszą być przynajmniej z trzech stron.
    pozdrawiam.
REKLAMA