czy praca na zwyżce zaliczana jest do prac na wysokości, chodzi mi o interpretacje przepisów, które mówią w jednym punkcie, że praca w miejscu ograniczonym barierkami do (chyba 1,1 m)nie zalicza sie do prac na wysokosci, a kosz zwyżki te wymagania spełnia