Witam. Mam mały problem. Mam tv Philips 21" model nie znany ponieważ nie ma naklejki:( Chodzi o to że nie załącza się. Nie świeci nawet dioda styband. Jak włącze go poprzez sieć to w głośniku słychać takie ciche pstryknięcie, tak jakby jakiś kondensator sie w tym momencie rozładowywał. Nie odpala też wysokie. Słychać ylko cewkę rozmagnesowującą. Dodaję zdjęcie może ktoś wie jaki o model?
Moderowany przez Jaś Kula:Tytuł poprawiłem.