logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór autoalarmu do VW Golf 3 1996, diesel, bez centralnego zamka

starter55 25 Lut 2006 01:31 3842 14
  • #1 2344791
    starter55
    Poziom 24  
    Posty: 879
    Pomógł: 31
    Ocena: 103
    Witam
    Pytanie banalne, ale jest tego i nie moge sie połapać który wybrać autoalarm wiec prosze o porade fachowców monterów :D

    VW Golf 3, 3 dzwi , Brak centralnego zamka, rocznik 1996 , diesel.
    Planuje wraz z alarmem załorzyć central na 3dzwi.
    Budzet nie jest wielki 200-250 zł ale i auto nie jest nowe.
    Poza alarmem chce zastosować jakieś niezalezne rozwiązanie (tzw. samoróbke)
    Bardzo prosze o ewentualne sugestie.
  • #2 2347656
    woooojtek
    Poziom 19  
    Posty: 266
    Pomógł: 21
    Ocena: 104
    Tani! Zasadniczo diesle jest trudno dobrze zabezpieczyć. Nie masz centralnego odpada ci problem sterowania. Alarmów jest bez liku w sprzedaży-tanich, drogich jakich chcesz. Zakładałem w życiu różne i szczerze mówiąc nie wiem które są dobrze a które złe. Fajne wydają się "PROXIMY" które mają moduły "odcięcia" nie połączone z centralką, ale nie montowałem takiego jeszcze to nic nie powiem. Radziłbym rozejrzeć się za czymś z czujnikiem ruchu + czujnik wstrząsowy+ syrenka z własnym zasilaniem+dwa obwody odcięcia. Można sobie taki zestaw skompletować. Ważne żeby był dobrze schowany. Odciąć można elektrozwór na pompie i rozrusznik i dodatkowo założyć elektrozawór na przewodzie paliwowym. A tak szczerze mówiąc to ważne żeby migało i piszczało. Jak ukradną ci samochód to specjaliści a nie miśki spod bloku. Pozdrawiam.
  • #4 2348120
    swirk
    Poziom 17  
    Posty: 294
    Pomógł: 14
    Ocena: 54
    tani i dosc chyba dobry wydaje sie alarm legendford z funkcja immobilizera, zmiennym kodem, , przekazniki do ster. c.zamkiem na wewnatrz, zreszta poczytaj na forum kazdy poleca swoje alarmy i takie tematy jak Twoj byly wielokrotnie omawiane... poczytaj o metodach zabezpieczenia diesla, o elektrozaworach, odcieciu pompy, czy podaniu na nia w momencie wlaczenia alarmu masy.... efekt moze byc ciekawy dla zlodzieja... ;) przyklad mam ostatnio w rodzinie, gdzie ukladli wojkowi VW t4 , a i aku mial wyjety..bo myslal ze zaoszczedzi na dobrym zabezpieczeniu..
    a dodatkowe zabezpiecznie mozesz zrealizowac np. stosujac zawor paliwa i przekazniki, ktore np podadza napiecie za zawor w momencie przekrecenia kluczyka w pozycje zaplon, nastepnie jednoczesne nacisniecie ukrytego mikrostyku i np. pedalu hamulca... kombinuj .. powodzenia
  • #5 2371031
    Trawik
    Poziom 26  
    Posty: 1089
    Pomógł: 75
    Ocena: 442
    osobiście polecam ampio bp .pozdrawiam
  • #6 2371149
    darens
    Poziom 22  
    Posty: 655
    Pomógł: 58
    Ocena: 133
    ja konsekwentnie jestem za TOP SAFE cena troszke duza bo~275 zł ale system bezawaryjny(top safe 30) serwis "od ręki" niestety tylko dla warszawiaków :) ,montowałem różne "giełdowe systemy" ale ten jest nr 1,brak przekazników do ster. kierunkami,kompaktowy i niezawodny.............tylko ta cena:( mimo tego polecam....275+30(ultradzwięki)+~40(syrenka)=350 zł +montaż,pozdrawiam
  • #7 2371745
    xwit
    Poziom 33  
    Posty: 1958
    Pomógł: 145
    Ocena: 212
    Ja mogę polecić SEO.Montuję to i na razie jest super.Zero reklamacji.I jest kilka modeli.Za 250zł będziesz miał Concerto już max podpasione.Znajdziesz to na www.conda.pl Tak prawdę mówiąc to tylko limit kasowy cię ogranicza.
  • #8 2372135
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #9 2372165
    Zloty60
    Poziom 21  
    Posty: 605
    Pomógł: 14
    Ocena: 69
    www.exus.pl - moze tu cos znajdziesz
  • #10 2372217
    starter55
    Poziom 24  
    Posty: 879
    Pomógł: 31
    Ocena: 103
    Panowie dziekuje za wypowiedzi w temacie
    Po poście kolegi @swirk blizej przyjrzałem sie LEGENDFORD F-14 i zamówiłem go. Alarm ma niezłe parametry.
    Prawde mówiąc tak samo jak na alarmie chodziło mi też na centralu bo nie przepadam za bieganiem do okoła z kluczem

    A moze ktoś dysponuje opisem przewodów w golfie3 diesel właśnie pod ten alarm? :D
    To troche zaoszczedze czasu przy montarzu.
    Pozdrawiam.
  • #11 2372298
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #12 2372360
    starter55
    Poziom 24  
    Posty: 879
    Pomógł: 31
    Ocena: 103
    norbert s.
    Ja nie mam centrala dlatego zamówiłem w komplecie.
    Pod ktory bezpiecznik podłanczasz zwykle alarm? Czu poprostu zrobić oddzielny?
    Gdzie zwykle montujesz syrene aby była trudnodostępna i zebym mniał dostęp do wyłącznika kluczowego przy syrenie
    Cytat:
    separuj krańcówki przy wejściu do alarmy dwoma diodami
    mozesz to rozwinąć ? jaki wartość diód ?
  • Pomocny post
    #13 2372407
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #14 2380794
    starter55
    Poziom 24  
    Posty: 879
    Pomógł: 31
    Ocena: 103
    @nor_bert pomogłeś :D
    Faktycznie dobry sposób z diodami
  • #15 2415192
    starter55
    Poziom 24  
    Posty: 879
    Pomógł: 31
    Ocena: 103
    Mam jeszcze pytanie
    Do którego przewodu w instalacji Golfa podpiąć się aby zkrosować zasilanie elektrozaworu pompy paliwa?

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy wyboru autoalarmu do VW Golf 3 z 1996 roku, diesla, bez fabrycznego centralnego zamka, z planem montażu centralnego zamka na 3-drzwiowym aucie. Zalecane jest stosowanie alarmów z czujnikiem ruchu, czujnikiem wstrząsowym, syreną z własnym zasilaniem oraz dwoma obwodami odcięcia, np. elektrozwór na pompie paliwa i rozruszniku oraz elektrozawór na przewodzie paliwowym. Wskazano na konieczność dobrego ukrycia elementów alarmu. Polecano modele takie jak LEGENDFORD F-14 z funkcją immobilizera i zmiennym kodem, PROXIMA z modułami odcięcia, SEO (model Concerto), TOP SAFE 30 oraz AMPIO BP. Montaż syreny sugerowano w podszybiu lub komorze silnika, z zabezpieczeniem przed łatwym dostępem i wodą. Zasilanie alarmu najlepiej pobierać z grubszego przewodu zasilającego bezpieczniki, a do separacji sygnałów z krańcówek drzwi i lampki bagażnika stosować diody 1N4004 lub 1N4007, aby uniknąć wzajemnego świecenia się lamp. Montaż centralnego zamka realizuje się przez dokupienie siłowników dwuprzewodowych i wykorzystanie wbudowanych przekaźników alarmu. Przewody kierunkowskazów, krańcówek drzwi i lampki bagażnika opisano kolorystycznie, co ułatwia instalację. Poruszono także temat podłączenia zasilania elektrozaworu pompy paliwa, jednak bez szczegółowej odpowiedzi. Całość podkreśla, że zabezpieczenie diesla jest trudne, a skuteczność alarmu zależy od kombinacji różnych zabezpieczeń i ich prawidłowego montażu.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA