#1 2345864 25 Lut 2006 13:13 sciema sciema Poziom 11 Posty: 18 Ocena: 7 Autor tematu Post #1 2345864 25 Lut 2006 13:13 czy mozna zdjąc simlocka w k 700i za pomoca kalkulatora.pomocy
#2 2345867 25 Lut 2006 13:14 PETERBB PETERBB Poziom 20 Posty: 213 Pomógł: 42 Ocena: 3 Pomocny post? (0) Post #2 2345867 25 Lut 2006 13:14 tylko po kablu
#3 2346243 25 Lut 2006 14:50 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #3 2346243 25 Lut 2006 14:50 Jak chcesz kablem com to masz kilka postów wyżej napisane, dokładnie na samej górze! ''SonyEricsson- Simlock itp'' a masz linka https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic320240.html