Czy te plytki i te tranzystory przy radiatorze to koncowki mocy? Sorki ze pytam ale jestem totalnie zielony.... Dzisiaj odwrotnie podlaczylem kolumny - niestety oba kanaly chyba. Skutek tego taki że chyba padlo wszystko bo gra tylko bardzo cichutko jak dam glosność na maxa
Nozki tranzystorow przy tym radiatorze są niestety czarne. Czy oznacza to koniec wzmacniacza? Oplaca sie to naprawiać ? Czy jest mozliwosc ze to glowniki poszły
PS. Od razu mowie ze nie znam się na serwisowaniu - oddalbym koledze jakby co
PS. Od razu mowie ze nie znam się na serwisowaniu - oddalbym koledze jakby co
Moderowany przez Jaś Kula:Przeczytaj regulamin https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php szczególnie punkt 10.9 . Tytuł poprawiłem.