Witam.
Mam tv Grundig MW 70-269 Pal Plus ( A2 / NICAM Digital Stereo). Jaka jest możliwość uzyskania dźwięku w standardzie nicam (polskim). Na wszystkich kanałach gdzie teoretycznie powinien być dźwięk stereo występuje mono. Domyślam się, że chociaż jest to tv wielosystemowy to jednak brak mu polskiego nicamu.
Menu serwisowe nie zawiera opcji zmian dźwięku.
Telewizor jest na MSP3410 czy wystarczy zatem wymiana wsadu i czy taki wsad z polskim nicamem istnieje ?
Czy należy zastosować inną metodę uzyskania polskiego dźwięku stereo ?
Dziękuję
Mam tv Grundig MW 70-269 Pal Plus ( A2 / NICAM Digital Stereo). Jaka jest możliwość uzyskania dźwięku w standardzie nicam (polskim). Na wszystkich kanałach gdzie teoretycznie powinien być dźwięk stereo występuje mono. Domyślam się, że chociaż jest to tv wielosystemowy to jednak brak mu polskiego nicamu.
Menu serwisowe nie zawiera opcji zmian dźwięku.
Telewizor jest na MSP3410 czy wystarczy zatem wymiana wsadu i czy taki wsad z polskim nicamem istnieje ?
Czy należy zastosować inną metodę uzyskania polskiego dźwięku stereo ?
Dziękuję