Witam. Mam pytanie naprawiam drukarki, chcę postawić kompa wyłącznie do testowania drukarek. Chciałbym, żeby to był jakis linux tylko pytanie jaki? Generalnie dużo jest drukarek pod USB, czy jest taki system, który będzie miał spory zasób sterowników?