Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Q790 - zamglony obraz na środku ekranu

kopek 03 Mar 2006 16:59 909 2
  • #1 03 Mar 2006 16:59
    kopek
    Poziom 14  

Monitor ma prawie 3 lata. Bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem i myślałem, że mi wzrok słabo funkcjonuje ale to niestety monitor zaczyna szwankować. Mianowicie na środku ekranu wszystko jest jakby za mgłą. Po bokach obraz jest w miare ostry i wyraźny. Przy dynamicznej zmianie obrazów może to i nie przeszkadza zbytnio ale przy czytaniu staje się nie do wytrzymania już po kilku minutach. Próbowałem regulować za pomocą opcji z menu ale niestety nic nie pomaga. Jedyne co polepszyło by sprawe to zjechanie "H.MOIRE" jeszcze niżej niż minimum no ale już dalej się nie da.(było gdzieś w połowie i lekko pomogło zjechanie na minimum ale nadal obraz jest niewyraźny). Czy da się to jakoś podregulować od wewnątrz?

• Pomocny post
    #2 03 Mar 2006 17:05
    Bogusław Gazda
    Poziom 26  

Otworz obudowe i na trafopowielaczu są dwa pokrętła od gory patrzac odpowiedzialne za regulacje ostrosci w pionie i w poziomie.Regulacje przeprować na tescie lub na innej kracie (czarne tło i białe linie)

• #3 04 Mar 2006 21:50
    kopek
    Poziom 14  

Wielkie dzięki :D Udało się i już jest OK. Pytanie tylko na jak długo to pomoże. Zobaczymy :]

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME