#1 2370230 03 Mar 2006 18:28 arti1970 arti1970 Poziom 2 Posty: 2 Autor tematu Post #1 2370230 03 Mar 2006 18:28 mam klopt z lozyskami rosypaly sie i niewiem jakie byly nanich symbole a w sklepach nie zabardzo sie znaja
#2 2370251 03 Mar 2006 18:33 Tuning Marek Tuning Marek Poziom 22 Posty: 655 Pomógł: 28 Ocena: 109 Pomocny post? (+1) Post #2 2370251 03 Mar 2006 18:33 witam nie dawno zmienialem u siebie sa dwa 6205 i 6204 podwójnie kryte z pierscieniami uszczelniajacymi plastykowymi i jeszcze zimering ale nie pamietam dzięki
#3 2370280 03 Mar 2006 18:40 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #3 2370280 03 Mar 2006 18:40 Do tego uszczelka 28*55/68*7