Witam, jak zdjac simlocka z t610 z pomoca terminatora lub kodu?
Tylko jest jeden problem po kliknieciu na "Do selected job" telefon wlacza sie tzn, czaczyna sie ladowac. Czy jest mozliwosc zdjecia simlocka kodem, albo co lepsze naprawa usterki? Dodam jeszcze ze telefon za pomoca kabla typu DATA komunikuje sie z komputerem. Pozdrawiam
Tylko jest jeden problem po kliknieciu na "Do selected job" telefon wlacza sie tzn, czaczyna sie ladowac. Czy jest mozliwosc zdjecia simlocka kodem, albo co lepsze naprawa usterki? Dodam jeszcze ze telefon za pomoca kabla typu DATA komunikuje sie z komputerem. Pozdrawiam