1. Mam problem tego typu że od jakiegoś czasu jak wkładam kasete nie ważne jaką i ile obejżaną pasek podglądu jest cały czas na połowie (czas liczy normalnie) !
2. Gdy chce przewinąć do przodu lub do tyłu to się bardzo powoli przewija !! wcześniej nie było takich problemów! (z odtwarzaniem nie ma takich problemów)
Bardzo proszę o pomoc !!
2. Gdy chce przewinąć do przodu lub do tyłu to się bardzo powoli przewija !! wcześniej nie było takich problemów! (z odtwarzaniem nie ma takich problemów)
Bardzo proszę o pomoc !!