Witam
Telofon pkazywał rozładowaną baterie (1 kreska),po kupnie i naładowaniu nowej bateri to samo.Po rozebraniu i złożeniu nie chce sie uruchomić.
Pytanie czy to coś prostego i jaki byłby koszt naprawy.Prosze o różne opcje naprawa + koszt.
Telofon pkazywał rozładowaną baterie (1 kreska),po kupnie i naładowaniu nowej bateri to samo.Po rozebraniu i złożeniu nie chce sie uruchomić.
Pytanie czy to coś prostego i jaki byłby koszt naprawy.Prosze o różne opcje naprawa + koszt.