#1 2013454 21 Lis 2005 22:52 jolaos34 jolaos34 Poziom 11 Posty: 11 Autor tematu Post #1 2013454 21 Lis 2005 22:52 Mam probloem z Sagem MYX5.Poniezaz on ciaglepokazuje ze laduje baterie anwet jak go wylacze.nie wiem co to mzoe byc.Czy oprograwmowanie?
#2 2013694 21 Lis 2005 23:50 maxmax77 maxmax77 Poziom 23 Posty: 457 Pomógł: 55 Ocena: 66 Pomocny post? (0) Post #2 2013694 21 Lis 2005 23:50 to jest w 100% wina gniazda wymień na nowe lub obetnij od płyty drugą noge od prawej stony.pozdrawiam
#3 2014050 22 Lis 2005 07:43 DEREK12345 DEREK12345 Poziom 21 Posty: 616 Pomógł: 14 Ocena: 9 Pomocny post? (0) Post #3 2014050 22 Lis 2005 07:43 popieram odetnij 2 noge mi tez to pomoglo
#4 2019933 23 Lis 2005 21:37 jolaos34 jolaos34 Poziom 11 Posty: 11 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 2019933 23 Lis 2005 21:37 Sprubuje.Ale Od której prawej jak patzrąc?
#5 2020202 23 Lis 2005 22:32 maxmax77 maxmax77 Poziom 23 Posty: 457 Pomógł: 55 Ocena: 66 Pomocny post? (0) Post #5 2020202 23 Lis 2005 22:32 https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic360471.html tu masz obrazek.pozdrawiam