Chciałem podłączyć jeden głośnik od wieży do komputera. Jak go podłączyć, żeby go nie spalić??? Jeśli możecie to dołączcie jakieś zdjęcie lub schemat:) Pozdro!
Moderowany przez Jaś Kula:Tytuł zmieniłem na czytelniejszy