Witam
Ostatnimi czasy dużo moich znajomych
wyjechało do Irlandii i chciałem sie dowiedzieć czy
istnieje jakaś irlandzka bramka sms (taka jak np.orange)
z której poprzez internet mógłbym za free wysłąć sms?
Jeżeli tak to proszę o adres.
Pozdrawiam
Ostatnimi czasy dużo moich znajomych
wyjechało do Irlandii i chciałem sie dowiedzieć czy
istnieje jakaś irlandzka bramka sms (taka jak np.orange)
z której poprzez internet mógłbym za free wysłąć sms?
Jeżeli tak to proszę o adres.
Pozdrawiam