logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bramka SMS do Irlandii. Darmowe wysyłanie SMS-ów.

eseli 04 Mar 2006 10:06 4825 4
REKLAMA
  • #1 2372307
    eseli
    Poziom 27  
    Posty: 1307
    Pomógł: 89
    Ocena: 64
    Witam

    Ostatnimi czasy dużo moich znajomych
    wyjechało do Irlandii i chciałem sie dowiedzieć czy
    istnieje jakaś irlandzka bramka sms (taka jak np.orange)
    z której poprzez internet mógłbym za free wysłąć sms?
    Jeżeli tak to proszę o adres.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2372370
    ostry_18
    Poziom 24  
    Posty: 824
    Pomógł: 64
    Ocena: 35
    witam. idea udostepnia 30 sms miesiecznie po 600 znakow max dla zarejestrowanych uzytkownikow na orange.pl (tylko jesli massz telefon w idea)
  • REKLAMA
  • #3 2372402
    Wisniowy Kowale Oleckie
    Poziom 12  
    Posty: 32
    Pomógł: 1
    a istnieje bramka z której móżna wysłać sms do włoch?
  • REKLAMA
  • #4 2372467
    eseli
    Poziom 27  
    Posty: 1307
    Pomógł: 89
    Ocena: 64
    Niestety nie mam telefonu w ideii, może jakieś inne
    rozwiązanie?
  • #5 2373553
    dudek
    Poziom 16  
    Posty: 183
    Pomógł: 9
    Ocena: 7
    Poszukaj, juz byl taki temat na elce.
REKLAMA