Witam mam taki problem
ostatnio wymienilem napęd FDD .Mam laptopa IBM 380Z i dziwna rzecz, bo pod Windows 98 działa poprawnie a w Dos-e napęd nie jest rozpoznawany. W Dos-ie pod Windows jest natomiast widoczny Czy jest to wina sterownikow?? czy moze naped jest uszkodzony/?
ostatnio wymienilem napęd FDD .Mam laptopa IBM 380Z i dziwna rzecz, bo pod Windows 98 działa poprawnie a w Dos-e napęd nie jest rozpoznawany. W Dos-ie pod Windows jest natomiast widoczny Czy jest to wina sterownikow?? czy moze naped jest uszkodzony/?