Co do komercyjnych fleszy do ZV10 i nie tylko kontaktujcie się z kolegą @Tech mobil natomiast gsm-sklep to nic innego jak stary dobry Astel lub jak kto woli Gsminfo i proszę Karwosa do nich nie przyrównywać...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamhlw napisał:Dogranie do ZV10 plików językowych z Z140V nic nie da. Testowałem i polskiego nie ujrzałem (w menu serwisowym też nie ma), co najlepsze do narzędzi w ogóle nie da się wejść, wyskakuje błąd. Nie polecam takiej operacji.
Wgrywałem "Rsrc_Z140BUEI4.cnt" i "Rsrc2_Z140BUEI4.cnt" z pakietu "Z140BUEI4" a reszte normalnie z "ZV10BUEK1".
Pozdrawiam Karol