Czy ktoś już robił takie coś na jezyk polski ? Interesuje mnie jak to to podejść za pomocą USBsmarta ? Ze smokiem sobie poradziłem za pomocą kabla dawanego w komplecie ze słuchawką , gorzej nauczyć gadzinę mówić po polsku.Jakie pliki fleschnąć itp itd. Czekam na kable do samsunga , bo na tym moim kablu odsmokowało ale przy próbie flaschowania mam brak komunikacji(podejrzewam kabel).Poza tym nie chcę robić na pałę może ktoś robił i coś doradzi ?
Nie UST pro tylko wynalazek Zulei co jak i z czym, jakby ktoś coś wiedział byłoby milucho.
pzdr.
P.S. nie wiem na 100% czy istnieje polski do tego?Pociagnąłem 4 flasche ze suportu być może w którymś siedzi ?
Nie UST pro tylko wynalazek Zulei co jak i z czym, jakby ktoś coś wiedział byłoby milucho.
pzdr.
P.S. nie wiem na 100% czy istnieje polski do tego?Pociagnąłem 4 flasche ze suportu być może w którymś siedzi ?