Mam zamiar kupić wzmacniacz technicsa i mam do wyboru serie SU-V570 PSX , SU-VX500 tylko który jest leprzy i którego radzilibyście mi kupić . Czekam na odp. DZięKi !!
znajdź może linki na necie z parametrami a powiem ci który jest lepszy, a jeśli nie znajdziesz to zwróć uwage na pobór mocy (im mnij tym lepiej), wzmocnienie (im więcej tym lepiej), zniekształcenia dźwięku (im mnij tym lepiej),Impendancja wejściowa i wyjściowa ( w zależności od kolumn i źródła dźwięku, no la enajlepiej jakby te linki jednak były to tyle narazie
Dlaczego im mniejszy pobór mocy tym lepie ?? Moim zdaniem im wiecej tym lepiej dla jakości dzwieku. (chyba, że chodzi tu o koszty związane z rachunkami za prąd )