Witam
Mam telefonik siemens C60.
Mam do niego 2 kable...
-jeden USB (siemens C65) po podłączeniu do komputera nie wykrywa mi telefonu i wyskakuje okienko "nie rozpoznano urządzenia" w telefonie po wpisaniu *#06# na miejscu ACC pisze plugged in a obok baterii pisze "TTY" Czy da sie jakoś uruchomić ten kabel aby był możliwy transfer plików do telefonu i czy jest możliwość przeróbki tego kabla na serwisowy i jak...
-drugi COM (siemens S55) po podłączeniu wykrywa mi telefon można nim przesyłać pliki, w telefonie na miejscu ACC pisze none. Czy da sie przerobić ten kabel na serwisowy (ma 3 przewody we wtyczce do telefonu)
Z góry dziękuje za pomoc. Prosze o szybką pomoc ponieważ musze reanimować mój telefon.
Mam telefonik siemens C60.
Mam do niego 2 kable...
-jeden USB (siemens C65) po podłączeniu do komputera nie wykrywa mi telefonu i wyskakuje okienko "nie rozpoznano urządzenia" w telefonie po wpisaniu *#06# na miejscu ACC pisze plugged in a obok baterii pisze "TTY" Czy da sie jakoś uruchomić ten kabel aby był możliwy transfer plików do telefonu i czy jest możliwość przeróbki tego kabla na serwisowy i jak...
-drugi COM (siemens S55) po podłączeniu wykrywa mi telefon można nim przesyłać pliki, w telefonie na miejscu ACC pisze none. Czy da sie przerobić ten kabel na serwisowy (ma 3 przewody we wtyczce do telefonu)
Z góry dziękuje za pomoc. Prosze o szybką pomoc ponieważ musze reanimować mój telefon.