logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaką karte graficzną z dobrym TV-OUT-em i DVI- AGP 4x

kozikpl 09 Mar 2006 00:44 1353 10
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji omawiano wybór karty graficznej z dobrym wyjściem TV-OUT oraz DVI, kompatybilnej z płytą główną AGP 4x i starszym procesorem Celeron 1,2 GHz. Polecano karty Matrox G450 DVI lub G550 DVI ze względu na wysoką jakość obrazu i doskonałe wyjście telewizyjne wynikające z dwugłowicowej konstrukcji. Zwrócono uwagę na kompatybilność kart AGP x8 z AGP 4x. Alternatywnie rekomendowano ATI Radeon, szczególnie modele z układem Rage Theater, który zapewnia lepszą jakość sygnału TV-OUT niż bezpośrednie wyjście z GPU. Wspomniano o kartach ATI 9000Pro All-In-Wonder jako spełniających wymagania jakościowe, choć droższych. Dyskutowano także o przejściówkach VGA do TV (SCART) oraz DVI do VGA, które umożliwiają podłączenie starszych monitorów i telewizorów. Użytkownicy potwierdzili, że Matrox jest tani i niezawodny, a problemy z przejściówkami VGA-SCART mogą występować, lecz są do rozwiązania. Na koniec zasugerowano niedrogie modele Radeon 9250 i 9550 z serii Sapphire jako dobre opcje do TV-OUT.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA