Witam
Mam raczej starego kompa, Celeron 1,2, 256 MB, planuje kupno LCD, więc chciałbym go podłączać przez DVI, bedę również podłączał kompa pod TV. Dlatego potrzebuje nowej karty, co polecacie, kupowanie za drogiej nie ma sensu bo mam słaby procesor, zleży mi głównie na jakości TV-OUT oraz sygnału DVI.
co myślicie o tym: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16811
Pozdrawiam
Mam raczej starego kompa, Celeron 1,2, 256 MB, planuje kupno LCD, więc chciałbym go podłączać przez DVI, bedę również podłączał kompa pod TV. Dlatego potrzebuje nowej karty, co polecacie, kupowanie za drogiej nie ma sensu bo mam słaby procesor, zleży mi głównie na jakości TV-OUT oraz sygnału DVI.
co myślicie o tym: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16811
Pozdrawiam