Witam
Problem jest nastepujący: nie wchodzi wysokie napięcie.Dioda mruga 7 razy-napięcie OK.
Proszę o pomoc
Problem jest nastepujący: nie wchodzi wysokie napięcie.Dioda mruga 7 razy-napięcie OK.
Proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam