logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sony KV-E 2931D. Nie wchodzi wysokie napięcie. Dioda mruga 7 razy.

mazi35 11 Mar 2006 13:29 1328 4
REKLAMA
  • #1 2401567
    mazi35
    Poziom 17  
    Posty: 278
    Ocena: 5
    Witam

    Problem jest nastepujący: nie wchodzi wysokie napięcie.Dioda mruga 7 razy-napięcie OK.

    Proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 2401576
    rtvszajda
    Poziom 27  
    Posty: 937
    Pomógł: 102
    Ocena: 12
    Witam.
    Które napięcie jest ok?
    Zrób test przetwornicy na sztucznym obciążeniu.
  • REKLAMA
  • #3 2401840
    krenc
    Poziom 14  
    Posty: 151
    Ocena: 6
    Pierwszy etap - wszystkie elka w przetwornicy do wymiany (oprócz sieciowego)- wcześniej rozładuj główne sieciowe.
  • REKLAMA
  • #4 2402158
    mazi35
    Poziom 17  
    Posty: 278
    Ocena: 5
    rtvszajda napisał:
    Witam.
    Które napięcie jest ok?
    Zrób test przetwornicy na sztucznym obciążeniu.


    135V. idące na odchylanie jest ok.
  • #5 2405086
    Richi
    Poziom 39  
    Posty: 6895
    Pomógł: 515
    Ocena: 143
    W chassis AE2 7 x LED wskazuje na procesor odchylania CXD2018.
REKLAMA