Witam.Telewizor pracuje przez chwilę prawidłowo nastepnie gaśnie obraz i wyłącza się fonia ,dioda mruga 5-6 razy ,po chwili znów się uruchamia i tak na przemian .Dziękuje za pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam