Witam wszystkich.
Telewizor włącza sie na kilka sekund po czym powraca do stanu czuwania
Zwarta dioda d558 na zasilaniu minusowym ic451 la7845(pion) i walnięty scalak nie można zrobić pomiarów ponieważ włącza układ protekcji prosiłbym o rade jak go odłączyć ,schemat posiadam.
Z góry dziękuje za pomoc.
Telewizor włącza sie na kilka sekund po czym powraca do stanu czuwania
Zwarta dioda d558 na zasilaniu minusowym ic451 la7845(pion) i walnięty scalak nie można zrobić pomiarów ponieważ włącza układ protekcji prosiłbym o rade jak go odłączyć ,schemat posiadam.
Z góry dziękuje za pomoc.