Witam
Telewizor startuje, ale po sekundzie wyłancza się. Wygląda, że wysokie także startuje ponieważ przy wyłączeniu jest kolorowa plama na środku ekranu. Nie ma możliwości zrobienia pomiarów (zbyt krótki czas), od czego zacząć? Chassis tego modelu to euro-4. Dzisiaj nie mam zamiaru przy nim siedzieć, ale jutro po południu postaram się podać więcej informacji. Wygląda jakby zadziałało jakieś zabezpieczenie (wysokie - domysły).
Pozdrawiam
Telewizor startuje, ale po sekundzie wyłancza się. Wygląda, że wysokie także startuje ponieważ przy wyłączeniu jest kolorowa plama na środku ekranu. Nie ma możliwości zrobienia pomiarów (zbyt krótki czas), od czego zacząć? Chassis tego modelu to euro-4. Dzisiaj nie mam zamiaru przy nim siedzieć, ale jutro po południu postaram się podać więcej informacji. Wygląda jakby zadziałało jakieś zabezpieczenie (wysokie - domysły).
Pozdrawiam