Witam, mam nokie 6230 z niedzialajacym podswietleniem ekranu i klawiszy. Niestety nie znam sie ani nie mam nikogo znajacego sie na takich rzeczach w zwiazku z czym bede musial oddac go do jakiego serwisu. I tu moje pytanie: jakiej ceny sie mogę spodziewac? Na ekranie poza tym ze nie swieci wszystko widac czyli raczej wymiana wyswietlacza odpada?? Prosze o pomoc bo jesli moga sobie zazyczyc ponad 100zl to raczej pozbede sie tego telefonu.