Witam! Mam w planie budowę sporego zestawu trójdrożnego podłogowego opartego na głośniku TVM ARN 226-03 8 Ohm. Do tego jakiś wysoki, jeszcze nie zdecydowałem jaki, natomiast jako średni chciałem początkowo zastosować ARP 150, ale zdecydowałem, że wolę nieco cichszy środek i myslę o zamontowaniu podróby ARN 150 produkcji "znanego" wszystkim Hanssena. Mianowicie chodzi mi tu o HH 150 HQ. Nie wiem tylko, czy dojdzie on do 5500 Hz na górze, bo właśnie w tym punkcie zwrotnica ma rozdział środek - góra. Tak na marginesie, może słyszał go tez ktoś, jako pracującego w paśmie nisko - średnim. Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam!!!
Dodano po 2 [minuty]:
Na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie wiedział o jaki przetwornik chodzi, podaję link do aukcji Allegro: http://www.allegro.pl/item90812007_hannsen_jak_tesla_arn_150.html
Pozdrawiam!
Dodano po 2 [minuty]:
Na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie wiedział o jaki przetwornik chodzi, podaję link do aukcji Allegro: http://www.allegro.pl/item90812007_hannsen_jak_tesla_arn_150.html
Pozdrawiam!