mam do wydania około 100 złotych, nie zależy mi na kupienie jakiejś wypasionej grafiki, ale żeby nie była "dętka". Myślę o radeonie 9000 pro albo jakimś GeForce. POMOCY???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam