Witam.
Od razu piszę że nie chcę żadnych odpowiedzi typu "ale to już było", "jak nie umiesz to poszukaj w książkach" itp. Ostatnio na forach zauważyłem tendencję ważniacką, jak ktoś nie wiedział to się dopytywał a teraz jak już wie to wszystkich ma gdzieś i najlepiej go spławić jakimś hasełkiem.
Od razu mówię że szukałem, ale niestety niewiele znalazłem dlatego dałem nowy temat.
Chodzi mi o taki sposób żeby dostęp do internetu miał tylko użytkownik o statusie Administratora. Dla użytkowników ma być ta opcja niedostępna. Nigdy jeszcze tego nie robiłem i nie wiem gdzie co i jak ustawić, żeby tak zadziałało
Internet przekazywany jest przez kartę sieciową radiową (WLAN).
Przy okazji jak ktoś mógłby mi pomóc jak ograniczyć użytkownikom instalację oprogramowania do możliwego maksimum, byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
Od razu piszę że nie chcę żadnych odpowiedzi typu "ale to już było", "jak nie umiesz to poszukaj w książkach" itp. Ostatnio na forach zauważyłem tendencję ważniacką, jak ktoś nie wiedział to się dopytywał a teraz jak już wie to wszystkich ma gdzieś i najlepiej go spławić jakimś hasełkiem.
Od razu mówię że szukałem, ale niestety niewiele znalazłem dlatego dałem nowy temat.
Chodzi mi o taki sposób żeby dostęp do internetu miał tylko użytkownik o statusie Administratora. Dla użytkowników ma być ta opcja niedostępna. Nigdy jeszcze tego nie robiłem i nie wiem gdzie co i jak ustawić, żeby tak zadziałało
Internet przekazywany jest przez kartę sieciową radiową (WLAN).
Przy okazji jak ktoś mógłby mi pomóc jak ograniczyć użytkownikom instalację oprogramowania do możliwego maksimum, byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam