Witam mam telefonik Simens C60 byl uszkodzony flesh prosze o porade jak mam ustawic program Frei aby wpisac nowy imei bo z tego co wiem to mozna go tylko raz wpisac czekam na porady i pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam