logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TV sanyo c21ef13ex. Po podłączeniu anteny widać płynące poziome pasy.

Tomasz W. 17 Mar 2006 02:54 1291 3
REKLAMA
  • #1 2423874
    Tomasz W.
    Poziom 14  
    Posty: 188
    Pomógł: 4
    Ocena: 11
    Witam, mam problem z tv jak w temacie, po podłączeniu anteny widać płynące poziome dość szerokie pasy (jakby był ustawiony inny system głos jest prawidłowy, symbole osd też, brak teletextu, na av tak samo po podłączeniu sygnału widoczne pasy, wymieniłem elki w zasilaczu, nadal nic, klient nadmienił że telewizor przełączył się do st-by, po ponownym włączeniu pasy. Gdzieś wyczytałem że to może być coś związene z modułem teletekstu, jeżeli coś wam przychodzi do głowy co to może być to napiszcie. A nadmieniam że kożystam z telewizji kablowej.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2427371
    LEŚNY
    Poziom 17  
    Posty: 369
    Pomógł: 17
    Ocena: 11
    Czy wymieniales 22uf/250volt?
  • #4 2430644
    Tomasz W.
    Poziom 14  
    Posty: 188
    Pomógł: 4
    Ocena: 11
    Witam, wielkie dzięki za zainteresowanie tematem, ale mam pytanko, gdzie znajdują się kondensatory 307 i 363, bo na schemacie nie mogę ich znaleść i który to jest kondensator 22uF/250 też nie mogę go zlokalizować.
REKLAMA