Witam, mam problem z tv jak w temacie, po podłączeniu anteny widać płynące poziome dość szerokie pasy (jakby był ustawiony inny system głos jest prawidłowy, symbole osd też, brak teletextu, na av tak samo po podłączeniu sygnału widoczne pasy, wymieniłem elki w zasilaczu, nadal nic, klient nadmienił że telewizor przełączył się do st-by, po ponownym włączeniu pasy. Gdzieś wyczytałem że to może być coś związene z modułem teletekstu, jeżeli coś wam przychodzi do głowy co to może być to napiszcie. A nadmieniam że kożystam z telewizji kablowej.