Witam.
Posiadam telewizor Sanyo C21EF13EX TXT.
Kiedy go włącze to słychać normalnie dźwięk a kineskop wogóle się nie włancza.
Na płytce wydaje się że są zwęglone dwa kondensatory, ponieważ wokół nich jest dielektryk.
Czy może to być tego powód?
Pozdrawiam…
Posiadam telewizor Sanyo C21EF13EX TXT.
Kiedy go włącze to słychać normalnie dźwięk a kineskop wogóle się nie włancza.
Na płytce wydaje się że są zwęglone dwa kondensatory, ponieważ wokół nich jest dielektryk.
Czy może to być tego powód?
Pozdrawiam…