WItam wszystkich .
Mam problem z w\w fonem , otóż od wczoraj na orginalnej karcie sim telefon uruchamia się tylko troszeczkę i wszystko znika. Nie zdąży się uruchomić nawet a już się wyłącza. Nie było przy nim nic robione , nie wgrywałem nic ani niczego nie zmieniałem .po włożeniu innej karty sim z tej samej sieci jest wszystko ok. (telefon ma simlocka) Wychodziło by na to że winna jest karta sim jednak kiedy przekładam tę kartę do siemensa telefon działa i znajduje sieć jest wszystko ok. poza tym że nie ma żadnych numerów telefonów z karty sim. oprócz; boa, teleera itp. Jestem z małej miejscowości a w sklepie gdzie kupowałem ten telefon kazali mi jechac do łodzi do serwisu aby sprawdzili mi kartę sim. Jeżeli okaże się że winna jest karta sim to wymienią mi ją na nową (pod warunkiem że uszkodzenie karty sim nie wynika z nieprawidłowej obsługi telefonu) jeżeli wyjdzie że to moja wina to zapłace za nową karte . A ja w dalszym ciągu nie wiem czy to winny jest telefon czy też może karta. Jeżeli ktos jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę.
Mam problem z w\w fonem , otóż od wczoraj na orginalnej karcie sim telefon uruchamia się tylko troszeczkę i wszystko znika. Nie zdąży się uruchomić nawet a już się wyłącza. Nie było przy nim nic robione , nie wgrywałem nic ani niczego nie zmieniałem .po włożeniu innej karty sim z tej samej sieci jest wszystko ok. (telefon ma simlocka) Wychodziło by na to że winna jest karta sim jednak kiedy przekładam tę kartę do siemensa telefon działa i znajduje sieć jest wszystko ok. poza tym że nie ma żadnych numerów telefonów z karty sim. oprócz; boa, teleera itp. Jestem z małej miejscowości a w sklepie gdzie kupowałem ten telefon kazali mi jechac do łodzi do serwisu aby sprawdzili mi kartę sim. Jeżeli okaże się że winna jest karta sim to wymienią mi ją na nową (pod warunkiem że uszkodzenie karty sim nie wynika z nieprawidłowej obsługi telefonu) jeżeli wyjdzie że to moja wina to zapłace za nową karte . A ja w dalszym ciągu nie wiem czy to winny jest telefon czy też może karta. Jeżeli ktos jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę.