logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 3120 – brak odczytu karty SIM przez uszkodzone pady R338, jak naprawić?

dyziek@ 18 Mar 2006 13:47 1016 4
REKLAMA
  • #1 2428509
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1286
    Pomógł: 161
    Ocena: 14
    Witanko

    Dostalem taka rozjechana przez samochod, troche miala tam nabrojone w srodku ale juz smiga :) Ale ku mojemu zdziwieniu nie czyta karty sim, wszystko posprawdzane, podnioslem R338 i okazalo sie ze uwalone 2 pady ;/ Zaznaczylem je na fotce. Moze jakies pomysly jak to pokleic aby smigalo?
    Załączniki:
    • 3120.JPG (88.13 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 2428567
    maniak1991
    Poziom 14  
    Posty: 174
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    niejest tam czasami przerwane abo co???
  • REKLAMA
  • #3 2428594
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1286
    Pomógł: 161
    Ocena: 14
    no przerwa jest napewno, skoro nie ma tych 2 padow :) po prostu sa oderwane od plyty :)
  • REKLAMA
  • #4 2429057
    maniak1991
    Poziom 14  
    Posty: 174
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    przylutuj z jednego do druiego jakis cieniutki bardzo cienki kabelk znaczy dwa bo o dwa chodzi nie
  • #5 2429586
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1286
    Pomógł: 161
    Ocena: 14
    ;)
REKLAMA