Witam
Mam problem z samochodem a sprawa jest tego rodzaju:
Po nagrzaniu się silnika lampka kontrolna zaczyna migać ,przyciemniać się i wtedy silnik przerywa a nawet potrafi zgasnąć i w tym momęcie się nie pali się kontrolka i samochód nie odpala,ale za chwile się zapali lampka i silnik odpali ale przerywa,Byłem na komputerze i gość mówi że wyszło to że kopmputer ma za niskie napięcie lub gdzieś jest problem z masą .Może ktoś miał już taki problem może by coś podpowiedział gdzie tej słabej masy szukać .Mój mechanik nie miał czasu tego szukać.Pozdrawiam Paweł K.
Mam problem z samochodem a sprawa jest tego rodzaju:
Po nagrzaniu się silnika lampka kontrolna zaczyna migać ,przyciemniać się i wtedy silnik przerywa a nawet potrafi zgasnąć i w tym momęcie się nie pali się kontrolka i samochód nie odpala,ale za chwile się zapali lampka i silnik odpali ale przerywa,Byłem na komputerze i gość mówi że wyszło to że kopmputer ma za niskie napięcie lub gdzieś jest problem z masą .Może ktoś miał już taki problem może by coś podpowiedział gdzie tej słabej masy szukać .Mój mechanik nie miał czasu tego szukać.Pozdrawiam Paweł K.