Witam!
Mam problem z pocztą w tlenie. Czy ktoś zauważył fakt, że przy kasowaniu, otwieraniu, przenoszeniu wiadomości - po zalogowaniu przez www na strony www.o2.pl lub www.tlen.pl wyskakują okna informacyjne typu "Trwa usuwanie wiadomości" itp.?? Mam coś takiego na jednym z kont w tlenie. Sprawdzałem na innych kontach i nie ma czegoś takiego
Poza tym to usuwanie nie działa. Strona się wiesza przestaje działać. Nie wiem, czy to jakieś nowe usprawnienia włascicieli, czy ktoś/coś sprytnie przekierowuje mnie na inną stronę (identyczną w tlenową) i przy każdej operacji pobiera sobie dane z moje skrzynki
Mam może manię prześladowczą, ale powiedzcie, czy ktos coś podobnego zauważył? I czy to aby normalne? Przedtem łączenie z serwerem odbywało się pod adres poczta02.o2.pl teraz poczta10.o2.pl z masą (88c43f4b2.... ) jakichś pierdół po poczta10.o2.pl/login.php?....
Mam problem z pocztą w tlenie. Czy ktoś zauważył fakt, że przy kasowaniu, otwieraniu, przenoszeniu wiadomości - po zalogowaniu przez www na strony www.o2.pl lub www.tlen.pl wyskakują okna informacyjne typu "Trwa usuwanie wiadomości" itp.?? Mam coś takiego na jednym z kont w tlenie. Sprawdzałem na innych kontach i nie ma czegoś takiego
Poza tym to usuwanie nie działa. Strona się wiesza przestaje działać. Nie wiem, czy to jakieś nowe usprawnienia włascicieli, czy ktoś/coś sprytnie przekierowuje mnie na inną stronę (identyczną w tlenową) i przy każdej operacji pobiera sobie dane z moje skrzynki