Dostałem takie radio od kolegi do naprawy. Ma naklejke homologacyjną, więc przypuszczam że jest to wersja na "0" (a przynajmniej taka powinna być). Problem jest taki - zaczęło się od tego, że radio dostało "głupa" (co się zdarza w Dragonach niestety) i przestawiło się w tryb niemiecki (ograniczony AM). Po 2 tygodniach trzymania bez zasilania wróciło do pracy w AM-ie na wszystkich kanałach, ale niestety pracuje w piątkach (nie wiem jak było wcześniej, ale sądze że z racji homologacji pracowało w "0" i wyświetlało "0"). Jest to wersja radia z procesorem SY 006. Obok procesora są 4 "zworki" - SW1, SW2, SW3, SW4, ale ich lutowanie czy rozlutowywanie niestety nie daje żadnego efektu - być może trzeba radio jakoś zresetować ?? Co ciekawe oryginalnie na jednym polu lutowniczym do zworki zwarcie było zrobione cyną, a na drugim rezystorem SMD 000 (dziwny twór). Czy wie ktoś może jak to ustawić, żeby było 40 kanałów FM/AM w "0" ?