Mam gotowa obudowa wyciagnieta od kumpla z piwnicy po obliczeniu ma 15litrow objetosci. Wiem ze sub z tego nijaki ale po prostu chcialbym sie dowiedziec co mozna tam wcisnac.
Otwor na glosnik ma 20,5cm srednicy ale wchodzi tam idealnie GDN 20/xx tonsila.
Bylbym wdzieczny za propozycje.
Jak dla mnie (tylko wymiary patrzylem):
STX GDN-20-80-4-SC
Tesla - niestety zaden nie pasuje, a otworu nie moge powiekszyc.
Jakiś shit z allegro
Otwor na glosnik ma 20,5cm srednicy ale wchodzi tam idealnie GDN 20/xx tonsila.
Bylbym wdzieczny za propozycje.
Jak dla mnie (tylko wymiary patrzylem):
STX GDN-20-80-4-SC
Tesla - niestety zaden nie pasuje, a otworu nie moge powiekszyc.
Jakiś shit z allegro
