Witam, który głośnik lepszy? chodzi mi tez o cenę. Wole coś tańszego, kolega doradzał mi ten głośnik http://www.e-tonsil.pl/index.php?d=produkt&id=174
ale znalazłem o wiele tańszy głośnik(prawie taka samo moc, 10 wat u mnie nie robi dużej różnicy) http://www.e-tonsil.pl/index.php?d=produkt&id=41
Chce zamontować któregoś do subwoofera. Który lepszy?
ale znalazłem o wiele tańszy głośnik(prawie taka samo moc, 10 wat u mnie nie robi dużej różnicy) http://www.e-tonsil.pl/index.php?d=produkt&id=41
Chce zamontować któregoś do subwoofera. Który lepszy?