zainstalowałem od nowa system xp ,diretc 9.0.c
i sterowniki nwidia.
no i gdy wchodzę do jakiejś gry to strasznie bola oczy , jest złe odświeżanie czyli 60 hz
tak mi pokazuje monitor. ale tylko w grach. w samym xp jest ok. czy wie ktos jak mozna zrobic żeby w grach było 85hz.
wiem żę są programy do ustawiania odświeżania ekranu do różnej rożdzielczosci. ale nie pamietam nazw.
i sterowniki nwidia.
no i gdy wchodzę do jakiejś gry to strasznie bola oczy , jest złe odświeżanie czyli 60 hz
tak mi pokazuje monitor. ale tylko w grach. w samym xp jest ok. czy wie ktos jak mozna zrobic żeby w grach było 85hz.
wiem żę są programy do ustawiania odświeżania ekranu do różnej rożdzielczosci. ale nie pamietam nazw.