logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak ustawić odświeżanie 85Hz w grach na Windows XP z DirectX 9.0c?

jonbob 20 Mar 2006 10:53 1730 2
REKLAMA
  • #1 2435752
    jonbob
    Poziom 19  
    Posty: 444
    Pomógł: 1
    Ocena: 46
    zainstalowałem od nowa system xp ,diretc 9.0.c
    i sterowniki nwidia.
    no i gdy wchodzę do jakiejś gry to strasznie bola oczy , jest złe odświeżanie czyli 60 hz
    tak mi pokazuje monitor. ale tylko w grach. w samym xp jest ok. czy wie ktos jak mozna zrobic żeby w grach było 85hz.
    wiem żę są programy do ustawiania odświeżania ekranu do różnej rożdzielczosci. ale nie pamietam nazw.
  • REKLAMA
  • #2 2435863
    P@WEŁ
    Poziom 20  
    Posty: 323
    Pomógł: 36
    Ocena: 17
    Jeśli masz sterowniki nVidii, to w ustawieniach zaawansowanych grafiki są opcje pozwalające ustawić, dla których rozdzielczości mają być dostępne ustawienia ilości kolorów i rozdzielczości...
    Poszukaj tego w: ustawienia ekranu->zaawansowane -> nVidia.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    #3 2435976
    Platon
    Poziom 42  
    Posty: 9185
    Pomógł: 744
    Ocena: 169
    Zainstaluj sterowniki do monitora. Problem powinien zniknac.
    Ew uruchom "dxdiag" (Start->Uruchom), i w zakladce "wiecej pomocy" wybierz 4 guzik "zastąp" i wpisz tam 85 jak wartosc zastepcza (i wybrac kropke).
REKLAMA