Witajscie
Mam nokie 3310 i mam dziwny problem...otórz jak mam włożona karte np. Orange lub Heyach lub Ery to telefon normalnie ma zasięg i wszystko gra...Natomiast jak włoże karte plusa to zasięgu brak....
Co z tym fantem zrobić i co jest przyczyną???
Mam nokie 3310 i mam dziwny problem...otórz jak mam włożona karte np. Orange lub Heyach lub Ery to telefon normalnie ma zasięg i wszystko gra...Natomiast jak włoże karte plusa to zasięgu brak....
Co z tym fantem zrobić i co jest przyczyną???