Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam opisu układu zasialania paliwa volvo fh

20 Mar 2006 20:18 5863 12
  • Poziom 10  
    Mam prośbe szukam schematu układu zasialnia paliwa volvo fh prosze o namiary na jakąś strone prosze pisać na gg: 4156418:?:
  • Poziom 14  
    Która część Cię interesuje (mechaniczna, Elektryczna ), do którego rocznika auta?
  • Poziom 10  
    Obojetnie z jakiego rocznika i obojetnie jaki uklad najleoiej dwa moze pan mi w tym pomóc..??:cry:
  • Poziom 16  
    posiadam coś takiego instrukcje serwisową sam cięż grupa 28 kody usterek,Silnik (EECU) FH12,FH16,FM12,FM10 jest tam rozrysowane i opisane co z czym sie je
  • Poziom 10  
    Moze mi pan to przeslac na email p.a.t.r.y.k(malpa)wp.pl..??
  • Poziom 1  
    witam poszukuje schematow do volvo FM 12 rok 2000
    moj meil to dani1910(malpa)o2.pl prosze o pomoc
  • Poziom 1  
    Jaki wycinek instalacji Cię interesuje?
  • Poziom 10  
    Witam. Właśnie rozpocząłem pracę w firmie która zajmuje się naprawą aut ciężarowych. Wcześniej zajmowałem się osobowymi i z tego tytułu poszukuje materiałów do poszerzenia swojej wiedzy. Głównie interesuje mnie VOLVO. Jeżeli ktoś coś posiada chętnie się z tym zapoznam, oczywiście mogę dać coś w zamian gta-servis(malpa)wp.pl
  • Poziom 13  
    ja tylko scania jezeli ci pasuje kody bledow budowa silnik skrzynia mosty schematy elek, momenty dokrecania lokalizacja jezyk ang
  • Poziom 10  
    Witam.
    Jeżeli możesz udostępnić to chętnie przejrzę. Kontakt na email ppawlik21(malpa)wp.pl
  • Poziom 12  
    Witam ja bym prosił o schemat instalacyjny do chinczyka oraz kody błedów, na e-mail walercia3(malpa)wp.pl

Pozdrawiam i dziekuje.
  • Poziom 2  
    mogę ci pomoc jesli czegos potrzebujesz to po prostu pisz
  • Poziom 9  
    Witam
    Potrzebuję schemat ukladu zasilania paliwem do fh12 2002r. Mój mail ptaszkowski.mateusz(malpa) gmail.com

I czy nieznacie jakiegos magik do volva na Śląsku. Bo już jeden się poddał a auto dalej nie jeździ. Mimo że caly układ paliwowy jest wymieniony, a ciągle jest błąd wtryskiwaczy