Telefon chodził w erze usunołem locka i jest problem, karta z idei loguje się do sieci normalnie z ery też a z plusa nie. Wgrałem nowego flasha zrobiłem wszelkie resety i dalej to samo. Próbuje zalogować kartę z plusa i w pewnym momencie wyskakuje rejstracja kart sim nie udała się.
Macie jakieś pomysły?
Dodam, że facet jest pierwszym właścicelem fona i nigdy nikt nic przy nim nie robił.
pozdr
Macie jakieś pomysły?
Dodam, że facet jest pierwszym właścicelem fona i nigdy nikt nic przy nim nie robił.
pozdr